MÖBLER / Bord / Salongsbord 9546309
nr 954 6309
Salongsbord
Senempire, längd: 117 cm, djup: 73 cm, höjd: 78 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 april 2015
kl 18:28:10
13/4 17:54:19
100 kr
13/4 18:23:10
Senempiren